Która jest odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z wysokimi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z pewnymi z najszerszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak grupę kobiet mogą stanowić w okresie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi wciąż nie jest do celu pewien, co więc jest – zaś stanowi nadal dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę zajmujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najpopularniejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest nazwanie go cyfrowym dolarem. To tak wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co daje, iż ​​jest to właśnie destrukcyjna koncepcja). Toż nie jest metoda. Toż nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w postaci cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego stawka za kilka miesięcy albo lat będzie znacząco szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako środek do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ pieniądza w niniejszych instytucjach nie można zakupić za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą niezwykle prostą walutą.

Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to inna kryptowaluta także sporo pań ma, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako dominującą monetę na targu. To, co wyróżnia Ethereum, więc jego technologia, a nie fakt, iż stanowi zatem inna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i interesuje i również jak Bitcoin jest zdobywana i dostarczana i używana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem polega na ostatnim, że Bitcoin to nic innego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, jakiej firmy przechodzą do stawiania nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum chodzą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest daleko dużo skuteczne. Jeśli Bitcoin istniał w klas 1.0, Ethereum jest w klas 2.0, co idzie na bazowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie przydaje się do zmian.

Co dobrze, technologia Ethereum jest dobre pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje zatem liczba spółek z reguły Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby uczyć się i robić na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W obecnym przykładu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co naprawdę wiele osób zajmowałoby w technologii Ethereum, więc jej potencjał wchodzenia na wyglądy i mechanizmy we całych dziedzinach. W żadnym wypadku nie stanowi obecne także doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments